• Medewerkers

Groepen

Medewerkers schoolbreed

Eric Versluijs

Eric Versluijs

Regiodirecteur (interim)

Management

Eric Versluijs

Eric Versluijs

Regiodirecteur (interim)

Margreet van Maurik

Margreet van Maurik

Teamleider groepen 4 t/m 8

Marion Amoureus

Marion Amoureus

Teamleider groep 1 t/m 3

Intern begeleiders

Daniëlle Kauffman

Daniëlle Kauffman

Ondersteuning IB /Pedagoog

Jennifer Lagendijk

Jennifer Lagendijk

Groepen 5A, 5B, 6, 6/7 en 7/8 / Pest coördinator

Olga Verzijl

Olga Verzijl

Groepen 1A, 1/2, 2A en 2B

Willy Wisse

Willy Wisse

Groepen 3A, 3B, 4A en 4B

Logopedisten

Els Huizinga

Els Huizinga

Lodopedist

Esther vd Graaf

Esther vd Graaf

Logopedist

Karen Lagerwerf

Karen Lagerwerf

Logopedist

Marjan Kraaijenbrink

Marjan Kraaijenbrink

Logopedist

Nikole Kobes

Nikole Kobes

Logopedist

Romy vd Laan

Romy vd Laan

Logopedist

Wendy Veenman

Wendy Veenman

Logopedist

Psycholoog en coördinatoren

Ada van Leeuwen

Ada van Leeuwen

Psycholoog

Jennifer Lagendijk

Jennifer Lagendijk

Groepen 5A, 5B, 6, 6/7 en 7/8 / Pest coördinator

Maïke de Jong

Maïke de Jong

Orthopedagoog

Schoolmaatschappelijk werker, schoolarts en cesartherapeut

Robert Hoogvliet

Robert Hoogvliet

Schoolmaatschappelijk werker

Administratief medewerkers en schoolassistent

Kyra van de Meeberg

Kyra van de Meeberg

Adm. medewerker

Maartje Kobesen

Maartje Kobesen

Schoolassistent

Paula van Eijk

Paula van Eijk

Adm. medewerker

Vakleerkracht bewegingsonderwijs en conciërge

Edwin Maertens

Edwin Maertens

Conciërge

Rinaldo Derksen

Rinaldo Derksen

Vakleerkracht bewegingsonderwijs

Timo Sevriens

Timo Sevriens

Vakleerkracht bewegingsonderwijs

Groep 1A

Elize de Jong

Elize de Jong

Groepsleerkracht

Hanan Andouh

Hanan Andouh

Onderwijsassistent Ma/Di

Marjan Kraaijenbrink

Marjan Kraaijenbrink

Logopedist

Myriam Wijntjes

Myriam Wijntjes

Onderwijsassistent Wo/Do/Vr

Groep 1/2

Carla van Dam

Carla van Dam

Onderwijsassistent

Godelieve Cappendijk

Godelieve Cappendijk

Groepsleerkracht Ma/Vr

Laura Nies

Laura Nies

Groepsleerkracht Di/Wo

Marleen de Vries

Marleen de Vries

Groepsleerkracht Do

Wendy Veenman

Wendy Veenman

Logopedist

Groep 2A

Gusta Timmer

Gusta Timmer

Onderwijsassistent

Laura Nies

Laura Nies

Groepsleerkracht Ma/Vr

Martine Atteveld

Martine Atteveld

Groepsleerkracht Di/Wo/Do

Romy vd Laan

Romy vd Laan

Logopedist

Groep 2B

Amy de Boer

Amy de Boer

Onderwijsassistent

Hester Bergman

Hester Bergman

Groepsleerkracht Ma/Di/Wo/Do

Marleen de Vries

Marleen de Vries

Groepsleerkracht Vr

Nikole Kobes

Nikole Kobes

Logopedist

Groep 3A

Godelieve Cappendijk

Godelieve Cappendijk

Groepsleerkracht Di

Karen Lagerwerf

Karen Lagerwerf

Logopedist

Nikita Jongeboer

Nikita Jongeboer

Groepsleerkracht Ma/Wo/Do/Vr

Petra Spek

Petra Spek

Onderwijsassistent Ma/Wo/Do

Zehra Cevik

Zehra Cevik

Onderwijsassistent Di/Vr

Groep 3B

Brigitte Bultje

Brigitte Bultje

Onderwijsassistent

Els Huizinga

Els Huizinga

Lodopedist

Linda Helberg

Linda Helberg

Groepsleerkracht Wo/Do/Vr

Marijke de Bruijn

Marijke de Bruijn

Groepsleerkracht Ma/Di

Groep 4A

Angelique Gooshouwer

Angelique Gooshouwer

Groepsleerkracht Wo/Do/Vr

Esma Arican

Esma Arican

Onderwijsassistent Di/Wo

Esther vd Graaf

Esther vd Graaf

Logopedist

Lizette Farci

Lizette Farci

Onderwijsassistent

Marja Hage

Marja Hage

Onderwijsassistent

Patricia Boekhorst

Patricia Boekhorst

Groepsleerkracht Ma/Di/Wo

Groep 4B

Cora Jansen

Cora Jansen

Onderwijsassistent Ma/Di/Wo/Do

Esma Arican

Esma Arican

Onderwijsassistent Vr

Eva ter Haar

Eva ter Haar

Groepsleerkracht Wo/Do/Vr

Jolanda de Slegte

Jolanda de Slegte

Groepsleerkracht Ma/Di/Do

Marjan Kraaijenbrink

Marjan Kraaijenbrink

Logopedist

Romy vd Laan

Romy vd Laan

Logopedist

Groep 5A

Janna Breevaart

Janna Breevaart

Onderwijsassistent Ma/Di/Do/Vr

Nikole Kobes

Nikole Kobes

Logopedist

Pauline van Rooijen

Pauline van Rooijen

Groepsleerkracht

Groep 5B

Angelique Gooshouwer

Angelique Gooshouwer

Groepsleerkracht Wo

Jan Peter Vooijs

Jan Peter Vooijs

Groepsleerkracht Ma/Di/Do/Vr

Nasra Nasir

Nasra Nasir

Onderwijsassistent

Patricia Boekhorst

Patricia Boekhorst

Groepsleerkracht Wo

Wendy Veenman

Wendy Veenman

Logopedist

Groep 6

Els Huizinga

Els Huizinga

Lodopedist

Hannah Gantaoui

Hannah Gantaoui

Groepsleerkracht Di

Nasra Nasir

Nasra Nasir

Onderwijsassistent Ma/Di/Wo/Do

René vd Kaai

René vd Kaai

Groepsleerkracht Ma/Wo/Do/Vr

Groep 6/7

Hanan Andouh

Hanan Andouh

Onderwijsassistent Wo

Janneke vd Vliet

Janneke vd Vliet

Groepsleerkracht Ma/Di/Do/Vr

Michelle Holst

Michelle Holst

Onderwijsassistent Ma/Di/Do/Vr

Romy vd Laan

Romy vd Laan

Logopedist

Groep 7/8

Marike de Vries

Marike de Vries

Groepsleerkracht Wo/Do

Romy vd Laan

Romy vd Laan

Logopedist

Sharen Griep

Sharen Griep

Groepsleerkracht Ma/Di/Vr

Tessa Steketee

Tessa Steketee

Onderwijsassistent Ma/Di/Wo

Zehra Cevik

Zehra Cevik

Onderwijsassistent Do

Bij ons komen werken?

Ben je gepassioneerd en wil je graag solliciteren? Kijk dan bij de vacatures of er iets voor je bij zit.