• Medewerkers

Groepen

Management

Madeleine Stassen

Madeleine Stassen

Regiodirecteur

Margreet van Maurik

Margreet van Maurik

Teamleider groepen 4 t/m 8

Marion Amoureus

Marion Amoureus

Teamleider groep 1 t/m 3

Intern begeleiders

Daniëlle Kauffman

Daniëlle Kauffman

Ondersteuning IB /Pedagoog

Jennifer Lagendijk

Jennifer Lagendijk

Groepen 5, 5/6, 6, 7/8A en 7/8B / Pest coördinator

Olga Verzijl

Olga Verzijl

Groepen 1A, 1B, 1/2, 2A en 2B

Willy Wisse

Willy Wisse

Groepen 3A, 3B, 4A en 4B

Logopedisten

Els Huizinga

Els Huizinga

Lodopedist

Esther vd Graaf

Esther vd Graaf

Logopedist

Karen Lagerwerf

Karen Lagerwerf

Logopedist

Marjan Kraaijenbrink

Marjan Kraaijenbrink

Logopedist

Nikole Kobes

Nikole Kobes

Logopedist

Romy vd Laan

Romy vd Laan

Logopedist

Wendy Veenman

Wendy Veenman

Logopedist

Psycholoog en coördinatoren

Ada van Leeuwen

Ada van Leeuwen

Psycholoog

Jennifer Lagendijk

Jennifer Lagendijk

Groepen 5, 5/6, 6, 7/8A en 7/8B / Pest coördinator

Maïke de Jong

Maïke de Jong

Orthopedagoog

Schoolmaatschappelijk werker, schoolarts en cesartherapeut

Robert Hoogvliet

Robert Hoogvliet

Schoolmaatschappelijk werker

Administratief medewerkers en schoolassistent

Kyra van de Meeberg

Kyra van de Meeberg

Adm. medewerker

Paula van Eijk

Paula van Eijk

Adm. medewerker

Vakleerkracht bewegingsonderwijs en conciërge

Justus Collens

Justus Collens

Conciërge

Rinaldo Derksen

Rinaldo Derksen

Vakleerkracht bewegingsonderwijs

Timo Sevriens

Timo Sevriens

Vakleerkracht bewegingsonderwijs

Groep 1A

Elize de Jong

Elize de Jong

Groepsleerkracht

Hanan Andouh

Hanan Andouh

Onderwijsassistent

Marjan Kraaijenbrink

Marjan Kraaijenbrink

Logopedist

Myriam Wijntjes

Myriam Wijntjes

Onderwijsassistent

Groep 1B

Esther vd Graaf

Esther vd Graaf

Logopedist

Laura Nies

Laura Nies

Groepsleerkracht

Tessa Steketee

Tessa Steketee

Onderwijsassistent

Zehra Cevik

Zehra Cevik

Onderwijsassistent

Groep 1/2

Carla van Dam

Carla van Dam

Onderwijsassistent

Godelieve Cappendijk

Godelieve Cappendijk

Groepsleerkracht

Martine Atteveld

Martine Atteveld

Groepsleerkracht

Wendy Veenman

Wendy Veenman

Logopedist

Groep 2A

Gusta Timmer

Gusta Timmer

Onderwijsassistent

Hannah Gantaoui

Hannah Gantaoui

Groepsleerkracht

Marleen de Vries

Marleen de Vries

Groepsleerkracht

Romy vd Laan

Romy vd Laan

Logopedist

Groep 2B

Amy de Boer

Amy de Boer

Onderwijsassistent

Hannah Gantaoui

Hannah Gantaoui

Groepsleerkracht

Hester Bergman

Hester Bergman

Groepsleerkracht

Nikole Kobes

Nikole Kobes

Logopedist

Groep 3A

Godelieve Cappendijk

Godelieve Cappendijk

Groepsleerkracht

Karen Lagerwerf

Karen Lagerwerf

Logopedist

Nikita Jongeboer

Nikita Jongeboer

Groepsleerkracht

Petra Spek

Petra Spek

Onderwijsassistent

Zehra Cevik

Zehra Cevik

Onderwijsassistent

Groep 3B

Brigitte Bultje

Brigitte Bultje

Onderwijsassistent

Els Huizinga

Els Huizinga

Lodopedist

Linda Helberg

Linda Helberg

Groepsleerkracht

Marijke de Bruijn

Marijke de Bruijn

Groepsleerkracht

Groep 4A

Angelique Gooshouwer

Angelique Gooshouwer

Groepsleerkracht

Esma Arican

Esma Arican

Onderwijsassistent

Esther vd Graaf

Esther vd Graaf

Logopedist

Lizette Farci

Lizette Farci

Onderwijsassistent

Patricia Boekhorst

Patricia Boekhorst

Groepsleerkracht

Groep 4B

Cora Jansen

Cora Jansen

Onderwijsassistent

Esma Arican

Esma Arican

Onderwijsassistent

Eva ter Haar

Eva ter Haar

Groepsleerkracht

Jolanda de Slegte

Jolanda de Slegte

Groepsleerkracht

Marjan Kraaijenbrink

Marjan Kraaijenbrink

Logopedist

Romy vd Laan

Romy vd Laan

Logopedist

Groep 5A

Janna Breevaart

Janna Breevaart

Onderwijsassistent

Nikole Kobes

Nikole Kobes

Logopedist

Pauline van Rooijen

Pauline van Rooijen

Groepsleerkracht

Groep 5B

Angelique Gooshouwer

Angelique Gooshouwer

Groepsleerkracht

Jan Peter Vooijs

Jan Peter Vooijs

Groepsleerkracht

Janna Breevaart

Janna Breevaart

Onderwijsassistent

Nasra Nasir

Nasra Nasir

Onderwijsassistent

Patricia Boekhorst

Patricia Boekhorst

Groepsleerkracht

Wendy Veenman

Wendy Veenman

Logopedist

Groep 6

Els Huizinga

Els Huizinga

Lodopedist

Hannah Gantaoui

Hannah Gantaoui

Groepsleerkracht

Nasra Nasir

Nasra Nasir

Onderwijsassistent

René vd Kaai

René vd Kaai

Groepsleerkracht

Groep 6/7

Eva ter Haar

Eva ter Haar

Groepsleerkracht

Hanan Andouh

Hanan Andouh

Onderwijsassistent

Janneke vd Vliet

Janneke vd Vliet

Groepsleerkracht

Michelle Holst

Michelle Holst

Onderwijsassistent

Romy vd Laan

Romy vd Laan

Logopedist

Groep 7/8

Marike de Vries

Marike de Vries

Groepsleerkracht

Maya Jansen

Maya Jansen

Onderwijsassistent

Romy vd Laan

Romy vd Laan

Logopedist

Sharen Griep

Sharen Griep

Groepsleerkracht

Bij ons komen werken?

Ben je gepassioneerd en wil je graag solliciteren? Kijk dan bij de vacatures of er iets voor je bij zit.